Bachovy květové esence – zázrak v kapičce

Jednou v práci jsem byla natolik unavená, že jsem si říkala, že už nevím, co budu dělat, že se to nedá zvládnout. Do toho se mi začal zvyšovat krevní tlak a trpěla jsem migrénami. Prostě totální únava. Kolegyně říkala, že zná takové kapičky a moc pomáhají. Tak jsem koukla na internet a řekla si, že je vyzkouším a vybrala jsem si olivu. Olivu, která podporuje, jak na tělesné tak emocionální bázi. Byla to ta, která rozproudila mojí energii a pomohla mi se zase soustředit a  dodat harmonii do života. Absolutně jsem nečekala, že mají až takový účinek.

Prostě zázrak v kapičce.

kapička

     Byla jsem jako znovuzrozená, tolik energie a chuti do nové práce jsem už dlouho neměla.

    Dala jsem se do čtení všech informací, které jsem kde nalezla, chtěla jsem vědět víc a víc a za rok si udělala výcvik. A stál za to. Už vím, že je lepší podpořit více stránek, které nás posílí a vytvoří objektivní náhled na daný problém nebo situaci. Pomohou a podpoří. Umím namíchat různé esence na míru a je úžasné, jak vidím, jak skvěle pomáhají a jak jsou vidět jejich účinky.1623317_910124059005637_5155396354953263225_n

Bachovy květové esence se zaměřují na emoce, pomáhají na ně nahlédnout objektivním pohledem. Pomáhají zpracovat strachy, pochyby, nezájem, osamělost, přecitlivělost, smutek  a přehnanou starostlivost.

    A co si budeme povídat, kdo z nás by nechtěl mít zpracovaný např. strach ze zkoušek (a mít dodané sebevědomí, dobře komunikovat a také s vzpomenout na potřebné údaje), strach mluvit před více lidmi nebo vůbec mluvit o svých pocitech s ostatními beze strachu, touhu po tom být perfektní (a přestat být z toho vysílený a zničený). Přestat se nadměrně bát o ostatní nebo sám o sebe, přestat se bát budoucnosti a přijmout změny, odstranit únavu, aj. A co takhle pomoci pejskovi, který se bojí ran z petard? Anebo sobě po krizové situaci jako je např. úraz, silniční nehoda, smrt blízké osoby, rozchod,…

   Není o tom, že vás utlumí, ale povzbudí a dodají energii a sílu, danou situaci zvládnout. Podpoří v nalezení nových cest, jak z toho ven.

Bachovy esence jsou vhodné pro všechny :
  • užívání esencí je bez kontraindikací
  • jsou vhodné i pro malé děti, dospělé, těhotné i kojící ženy, ale i pro zvířata a rostliny
  • esence lze užívat i současně s jinou léčbou
  • nelze se jimi předávkovat a a ni si vytvořit závislost
dávkování :
  • krátkodobé : 2kapky esence dejte do vody nebo jiného nápoje (čaj, džus, šťáva,…) a popíjejte po douškách kažé 3-5minut, dokud se vaše mysl, nálada či pocit neharmonizují.
  • dlouhodobé : 4x denně 4 kapky, užívaní je v případě potřeby možné navýšit podle vlastní potřeby (předávkování není možné).

reference :

Iva : Velmi děkuji za podporu a za to, že jsme měla možnost se svěřit se svým problémem. Účinek kapiček jsem cítila hned během prvních dní. Moje strachy zcela vymizely. A nyní se cítím daleko silnější a rozhodnější.

Jana : Můj život díky kapičkám dostal zcela jiný směr. problém, který mě tížil jsem vyřešila a nyní můžu lehce a směle vykročit dál.

Hanka : Děkuji. Můj Rex je daleko klidnější a vyrovnanější. Nečekala jsem, že kapičky mohou pomoci i mému mazlíčkovi, ale je tomu tak. Doporučuji 😉

Bára : Úžasné. Jít ke zkouškám beze strachu. Díky.

Petra : Na bachovky jsem náhodou, mezi prvními kapičkami byly na stres, které mi opravdu pomohly. Díky nim jsem na věci začala nahlížet s nadhledem a nebrala si to tak k srdci a přestala se se vším nervovat. Druhé bachovky jsme si vybrala na detox, který je samozřejmě pro každého důležitý a tělo se díky tomu pročistilo.

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře