MÁTE POCIT, ŽE JSTE SI SÁHLI NA DNO?

Už Vás nebaví se točit jako křeček stále v kruhu stresu dokola a být vyčerpaní únavou?

PŘEJETE SI, ABYSTE TO MĚLI JINAK?

 • Každý večer v klidu usínat.
 • Být v pohodě a nespěchat.
 • Dokázat se zase soustředit.
 • Mít volný čas.
 • Cítit se svobodně, mít možnost rozhodovat.
 • ... zde si můžete dosadit vše, co si prostě dokážete představit, když zmizí to, co vás nyní trápí.

V mé poradně se často setkávám s klienty, kteří řeší stejný problém jako vy. Příliš práce, málo volného času, vyčerpání, ztrácí kontakt se známými, ale i s rodinou.

Mnohdy se v tom cítí být sami. Neví, jak z toho ven.

Právě jste na rozcestí a je na čase se pořádně rozhlédnout, jaké máte možnosti. Zda chcete pokračovat v tzv. smrádku ale teplíčku, který vás sice unavuje, drtí a ničí, ale znáte to tam moc dobře. A nebo vykročte na tu pravou cestu.

I já jsem kdysi prožívala náročné období plné stresu a únavy

Já znám také ty chvíle, kdy jsem chtěla mít vše perfektní. Zvládat práci, rodinu, domácnost, koníčky, přátele...

Měla jsem práci, která byla i mým koníčkem. Nebyla pro mne prací, ale posláním. Byla pro mne vším, abych v ní nadále mohla pokračovat musela jsem vystudovat vysokou školu a sama dobrovolně docházela navíc na mnoho dalších kurzů. Výsledky se dostavovaly a byly úžasné.

Na druhou stranu přicházelo více práce a já neuměla říci ne. Tolik mě to bavilo. Až to přišlo, vyčerpání, únava a zvyšující se nároky.

DNES UŽ VÍM, JAK NA TO

Absolvovala jsem dvouletý kurz Stres a jeho možnosti zvládání, jež pořádala Univerzita Karlova. Dále jsem se tomuto tématu věnovala při studiu podkladů pro svou diplomovou práci, která se zabývala stresem, depresí a syndromem vyhoření. A nadále s tímto tématem pracuji mnoho let se svými klienty.

Dále se věnuji aromaterapii, terapii pomocí Bachových esencí, ONT a RUŠ metodě, reiki a meditacím.

VYTVOŘILA JSEM PRO VÁS EBOOK, KTERÝ SE ZABÝVÁ:

 • rozpoznáním, zda-li se již nacházíte ve stavu syndromu vyhoření
 • krátkými a rychlými metodami, které vám pomohou se zbavit akutního stresu
 • mnoha nápaditými cvičeními, které vám pomohou navodit duševní i tělesnou pohodu
 • zaměření na životní priority
 • nastavení hranic a jejich udržení
 • BONUS : aromaterapie - její použití v praxi (navození tělesné pohody nebo naopak aktivity)

Ušetřete svůj čas hledáním na internetu, jak na to, v e-booku naleznete snadné řešení, jak nalézt pohodu a vnitřní klid pro svůj život. Konec stresu ! Mějte se rádi a zatočte se stresem.

Naučíte se několik technik, jak spolehlivě proměnit svůj život v pohodovější a naplněnější. Zbavíte se některých břemen, které vás zbytečně stahují dolů, berou vám energii a optimismus.

Naším společným cílem je, aby váš život opustilo to, co vás trápí, snižuje vaší energii, ovlivňuje váš zdravotní stav ale i náladu. Zaměříme se na práci s tělem i myslí, na přijetí a zapojení změn do života, proměnu složitých věcí v jednodušší.

EBOOK: Jak nevyhořet a začít si život konečně užívat

↓↓↓

CO ZÍSKÁTE?

Naučíte se několik technik, jak spolehlivě proměnit svůj život v pohodovější a naplněnější. Zbavíte se některých břemen, které vás zbytečně stahují dolů, berou vám energii a optimismus.

 • návod na to, jak se rychle a dobře zbavit únavy a dokázat se lépe soustředit
 • naučíte se, jak pracovat s myslí, aby nebyla neustále zatížená a ve stresu
 • jednoduchá cvičení, která vám pomohou nastolit rovnováhu v těle i mysli
 • nalezení a udržení vlastních hranic
 • pohodu a klid do života

REFERENCE

Stres je hrozný žrút energie a optimizmu. Táto knižka je napísaná pútavo, dobre sa číta a je nabitá osobnými skúsenosťami. Ukazuje, ako si v živote stanoviť hranice a ako navodiť vnútorný stav rovnováhy. Sama práve prechádzam stresujúcim obdobím a jej riadky mi pomohli vrátiť sa späť k sebe a rozložiť hranice prijateľnejším spôsobom.
Jana Radochováhttp://janaradochova.sk/
Přečtení e-booku ve mně vyvolalo smutné vzpomínky, také jsem si sáhla na dno svých sil. Nyní už vím jak na to ;-). Tvé konkrétní návody, rady a postup jsou super. Jednoduché, efektivní. Děkuji za další nová poznání.
Dagmar Frenclová
Stres a vyhoření, to jsou témata, o kterých se neustále někde píše a mluví. Byla jsem zvědavá, co v tomto eBooku vlastně najdu. Jsem narozená ve znamení panny, tedy velmi pečlivá až perfekcionalistka. Nad vším hodně přemýšlím a neumím jen tak něco hodit za hlavu. To vše je pro mě někdy i hodně stresující. V e-booku stejně jako já i vy najdete skvělé nenáročné metody, jak pracovat se svým stresem. Navíc nám autorka pomáhá prostřednictvím pracovních listů, kterými je e-book proložen. Řekla bych, že pro dnešní stresující životní styl, představuje tento e-book pomůcku, se kterou se naučíte zvládat dennodenní stres – to přece uvítá každý z nás! A nejspíše se při jeho čtení i zamyslíte, zda něco ve vašim životě nevolá po změně.
Šárka Rychnovská
V tomto e-booku je skloubena teorie se spoustou praktických cvičení. Jsou jednoduchá a přitom velmi účinná. Překvapilo mě i názorné rozdělení velkého stresu a syndromu vyhoření, díky kterému jsem odhalila znaky vyhoření u osoby mně velmi blízké. Děkuji za něj a doporučuji všem, kteří se cítí naprosto přetížení a neví, jak se z toho dostat ven, čím začít.
Zuzana ŠmidrkalováAutorka knihy: 8 tipů jak ulevit miminku od bolesti bříška pomocí přírody, Srdce k dětem

Chcete se k těmto spokojeným klientům přidat?

EBOOK: Jak nevyhořet a začít si život konečně užívat

Pojďte se mnou do toho a změňte svůj život v pohodovější a klidnější. Už dál nehledejte. Zde máte svůj NÁVOD, jak na to. S 30denní garancí vrácení peněz.

Vyměňte stres, spěch, únavu a zahlcenou hlavu. Za pohodu, klid, více volného času a lepší soustředění.

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.