Pojďte společně se mnou zatočit s vaším stresem. Naučit se 5 jednoduchých kroků, jak se ho zbavit 😉

E-book ZDARMA

5 tipů, jak zatočit se stresem

Objevte, jak zatočit se stresem a odstranit jej ze svého života.

Stáhnout zdarma si ho můžete tady

chci si stáhnout e-book zdarma ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Co čtenáře na e-booku zaujalo

Dnes jsem si stáhla Váš ebook, začetla jsem se do něj tak, že jsem ho musela přečíst celý až do konce. Je pro mě inspirací, co vše pro sebe můžu udělat. Člověk v něm najde spousty nápadů, které může využít a tak překonat situaci, kdy je ve stresu. Tak hurá na to se to naučit, ať mi je lépe a nedělám si hlavu ze všeho. K tomu mi i pomůžou Bachovy esence ;-).
Petra Součkovásociální pracovnice
Když jsem si stáhla Váš ebook, pročítala jsem s úžasem věci, o kterých píšete. Vaše rady se pro mě stávají něčím velmi inspirujícím. Nikdy mě nenapadlo, že se mohu zbavit stresu. Mám období zkoušek a je to opravdu velký stres a už se nechci bát! Moc děkuji za Váš ebook, díky Vaším radám se teď budu cítit lépe. Když zapojím ještě Bachovy esence půjde vše snadněji. Tak s chutí do toho ;-)
Eva Benešováučitelka
Moc se mi líbí váš e-book,vaše pozitivní myšlení,váš úžasný přístup ke všem a všemu.Mám osobní zkušenost s Bachovými esencemi a mohu potvrdit,že působí a podporují opravdu úžasné.
Jana Mlázovskásociální pracovnice