Jak jsem vybrala jméno pro svou dceru

v předchozím článku jsem psala o tom, jak jsem přijala své nové jméno a tak píši i o tom, jak jsem své dceři dala jméno, protože to spolu souvisí.

Celý život se mi líbilo spoustu holčičích jmen, tolik, že bych mohla založit „Klabzubovu jedenáctku“. Ale když jsem otěhotněla, přišly mi jména dvě : Čeněk a Agáta. A navzdory všem (kromě manžela), kteří protestovali a hanili jména jako že Čenda je z bylo nás pět a jméno pro psa, Agáta jméno z písničky, jsem si stála na svém. Já věděla, že to tak má být.

Protože když něco cítíme a víme, že je to tak správně, nenechme se ostatními přesvědčit a pak celý život litovat, že jsme to neudělali podle sebe. Napojením na mou dceru jsem cítila, že je to správně a že má dcera je prostě Agáta.

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře