Jak ke mně přišlo nové jméno a co pro mě znamená

Mé jméno Mirka nebo-li Miroslava jsem dostala, protože si má rodina přála chlapce a tak můj táta dal jméno Mirka, jméno mojí matky, a doufal, že dá jeho rodové jméno Jan. Avšak kdo vykouknul na svět? Holčička. O mém příběhu, jak jsem se snažila být nejlepší kluk na světě se dočtete

Ale nyní zpátky ke jménu. S tímto jménem jsem se tolik nesžila, možná i proto že se pro mě mojí mamce nelíbilo a původně chtěla jiné a tak mi říkala Míša.

Už dlouho jsem cítila, že ke mně časem přijde jméno nové vlastní, to co mi patří. V předchozím článku jsem psala o vision quest, cestou tam se mi v hlavě motala jména různá Venuše, Silvie, … a po cestě zpět do tábora jméno ke mně přišlo. AGARA. Najednou se mi udělalo úplně fyzicky špatně, zamotala se mi hlava … jakoby se mi kůže obrátila naruby. A začaly mi chodit vize z dřívějšího života. Agara žena bojovnice, pečovatelka, ochránkyně, vědma, bylinkářka, … Agara věčná je nekonečná. Vše v obrazech. Už mi došlo, proč se ke mně vrací touha střílet z luku a že když střílím a soustředím se, cítím napojení sama na sebe na svou dávnou podstatu. V tu chvíli jsem úplná, plná, naplněná.

Na jednu stranu musím přiznat, že se mi chtělo utéci a říci : „Ne, já nejsem připravená“ – hezky se ozval strach, který chtěl zůstat ve své jistotě. Až jsem se nad tím musela usmát. A na stranu druhou jsme slyšela vnitřní hlas : „když nepřijmeš sama sebe, nebudeš úplná a celistvá.“ A tak jsem přijala AGARU mou ženu, moudrou bojovnici.

Odpoledne jsem mohla projít křestem, koupelí v ledové vodě (vodě s ledem), ponořit se do ní a opravdu si uvědomit a přijmout sama sebe, svou část jakou součást sebe samé. S obličejem pod vodou a prvním nádechem se opět na svět vrátila AGARA.

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře