Jak si užít dovolenou

Léto v plném proudu. Jak si jej užíváte? S lehkostí, pohodou, odpočinkem či letními aktivitami nebo v jednom kole toho, co všechno chcete stihnout v tom týdnu volna, který máte? DOVOLENÁ je od slova DOVOLIT. Co si dovolíte jen v době dovolených? 

Daří se vám odpočívat tak, jak potřebujete a nebo se ženete stále dál za tím, co je třeba ještě „nutné“ stihnout?Mnohdy ani na dovolené se nedaří zastavit myšlenky na práci, na to, jestli vše klape tak jak má a nebo co všechno by se dalo doma stihnout, kdyby… Pojďte to letos udělat JINAK. Chcete si užít svojí dovolenou a odpočinout si od každodenního shonu? Nabrat sílu a nové vize? Zde si můžete stáhnout e-book ZDARMAhttp://vokounova-krepcikova.cz/e-book-zdarma-jak-si-uzit-dovolenou/

 Už je totiž čas si nemuset přát po dovolené ještě jednou takový čas na odpočinek, odpočinek po NÁROČNÉ DOVOLENÉ. Není to zbytečné po vyčerpávajícím čase v práci se vyčerpat ještě na dovolené? Začněte naslouchat rytmu svého těla. Když chcete odpočívat, odpočívejte. Chcete si vyjít s přáteli, jděte. Tělo touží po pohybu, tanci: Tak šup do toho. I když to zní jako klišé, tohle je váš život. Tak si ho užijte tak, jak cítíte, že chcete. 

Přeji vám krásné letní dny

Mirka 

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře