Lenka Bicencová – pomůže uvidět, co se skrývá za tím, co se vám nedaří vyřešit a poradí, jak na to

Kdo je pro mě Lenka Bicencová ?

Je to žena, která prošla velkou životní proměnou. Začala naslouchat svému vnitřnímu hlasu a objevila své dary, dovednosti, díky nimž nyní pomáhá mnoha lidem. Lenku jsem poznala na Konferenci Bohyně v Dolních Věstonicích, prvním ročníku, který byl naprosto úžasný a to nejen obsahem programu, ale právě setkáváním a poznáváním stejně smýšlejících lidí. Sama poznávám její dary a jsem jimi naprosto fascinovaná.

Lenko, co bys nám o sobě chtěla prozradit ? Co teď aktuálně děláš a jak tě to naplňuje ?

V září jsem se vrhla na vytvoření e-Booku Poselství pro rok 2019. Nyní je v prodeji. Oproti tomu minulému jsem mu věnovala více času a udělala ho více do hloubky.

Jinak se zabývám hlavně výklady karet – nespecializuji se na dlouhodobé předpovědi, ale spíše na to, jak pomoci – najít příčinu a řešení z těžké situace klientů a klientek.

S tím souvisí další služba z mé nabídky a tou je  Bachova květová terapie, kterou využívám pro své klienty velmi často. Určitě všichni znají větu EMOCE ZPŮSOBUJÍ NEMOCE – a to je pravda. A Bachovy květy nám pomáhají tyto emoce zpracovat a tudíž k nemoci nemusí vůbec dojít.  Bachovy esence obsahují výtažky z různých  květů  rostlin a pomáhají nám  zpracovávat  emoce a různé někdy i  dost náročné životní situace. Je jich 38 a do jedné lahvičky se jich dá namíchat až 7 podle daného problému. Já nejraději je testuji kyvadlem. Vždy vyjde trefná kombinace, která může pomoci s určitým problémem.  Nyní  rozšiřuji o další esence, které teď  testuji na sobě a myslím, že v brzké době budou také v nabídce.

A protože nedávno začal nový rok 2019, maluji anděly pro rok 2019 pro konkrétní zájemce – buď obecné, osobní – co přijde nebo s určitým záměrem.

Také se zabývám svatební floristikou. V tomto směru využívám pracuji s možností vložit do těchto květin záměr dle přání novomanželů.

Můj profil má větší záběr, ale vše mne moc baví, naplňuje a má  pro mne větší význam.

Objevily se v tvém životě nějaké překážky? Něco co tě vedlo k té změně?

Překážky, ty tu podle mne jsou a vždy byly a budou jako takové nasměrování, když sejdeme z naší cesty nebo když je čas něco z minulosti opustit a my nechceme nebo nevidíme.

A taky podle toho, co se jako překážky bere. Někdo to vnímá jako překážku, jiný jako příležitost. 😉

Spousta věcí z minulosti nás ovlivňuje z našeho podvědomí – na nevědomé úrovni a právě díky překážkám, které nás na ně upozorňují, se  pak uzdravujeme a tím jdeme víc a víc sami k sobě, k naší pravé podstatě. Některé jsou menší, některé větší. Stále tento proces pokračuje. Sejmeme jednu vrstvu a objeví se další. To zná určitě každý z nás. 😉

Co tě v tvém životě vede? Čemu nasloucháš ? Jak poznáš, který směr je ten správný?

Naslouchám  svému  srdci. Některé odpovědi jsou tu hned, v některých situacích to ale není vždy taky hned úplně jasné. Ono u druhých to člověk vidí jednoduše, z nadhledu, protože není zainteresovaný, ale pro sebe se do toho  někdy  začne motat ego. Ale čím jdu k sobě víc a víc tím víc slyším své srdce. 😉

Vím, že čtenáře celou dobu napínám …  a tak, prozraď nám o sobě, co jsou tvé dary a jak tě směřují v tvém životě a také jak díky nim pomáháš ostatním lidem?

Máš na mysli asi mé duchovní dary, vid?  Hlavním mým darem je intuice, která mne vede téměř při  všem, co nabízím – při výkladu karet, terapiích a konzultacích, meditacích. Nechávám se vést. Dost často se mi v poslední době stává, že nepotřebuji ani karty či kyvadlo a některé informace už mi samy přichází, jinak jsou to ale mí velmi blízcí pomocníci. Ve své podstatě je to spojení s Božstvím, které mi všechny informace vysílá. Já je jen předávám dál. Využívám ho i k automatické kresbě a písmu,  při práci s kyvadlem při testování Bachovo květových esencí i esencí zvířat, kdy testuji přímo na míru pro konkrétní osobu a daný problém.  Také mi jde dobře naciťování se do různých  situací, lidí i zvířat, či se mi otevírají minulé životy či ukazují různé vize, které zase využívám při terapiích a konzultacích.

Pracuji také s egyptskou energií  – Egypt je mi hodně blízký. Také jsou mi velmi blízké minerály a jejich působení i toho občas využívám při terapiích. Vnímám, že to vše si sem přináším z jiných časů stejně jako  práci s živly a obecně roli kněžky. Ve více životů jsem byla kněžkou a odtud si nesu spoustu darů a vím, že  některé se ještě stále ukrývají v hloubi mé duše.

Dalším co o tobě vím, že ráda cestuješ a tvou poslední velkou cestou byl Avalon. Řekneš nám o tom prosím více?

Avalon pro mě dlouho byl mým tajným přáním.

Táhlo mne to tam od té doby, co jsem nahlédla do jednoho z mých minulých životů. Tehdy jsem ani netušila, co Avalon je, kde se nachází,.. nic. Tento zážitek  (minulý život) byl pro mne tak silný –  to co jsem tam zažila, viděla, cítila – tak bych si představovala žít.

A tak jsem hledala na netu a objevila, že tam jezdí skupinky žen a když dozrál čas, tak jsem vyrazila.

Avalon je nádherné místo, jeho nádherná zahrada s temným ženským pramenem, vodní chrám – kde pro změnu  vyvěrá světlý pramen mužský i nádherný klášter Abbey, po kterém zůstaly už jen části.

Toto místo mě naprosto nadchlo a vím, že jsem tam  nebyla naposled. Připadala jsem si jako v  pohádce. A i skupina lidí, se kterou jsem tam byla, mi velmi rychle přirostla k srdci a i když jsme tam byli jen týden, měla jsem pocit, že je znám celý život (asi ne bez důvodu). 😉

Je něco, co bys chtěla předat mým čtenářům ? Nějakou důležitou myšlenku nebo vzkaz?

Ať jsou se sebou trpěliví. Některé věci nejde uspěchat. A nyní toho opravdu hodně vylézá na povrch a chce po nás přijetí či uzdravení. Dopřejte si být sami k sobě milí, přátelští, milující. Lásku k vám vám nemůže nikdo vzít. Jen vy sami sobě. Je to jeden z velmi důležitých stavebních kamenů pro celý náš život. Mějte se rádi. Važte si sami sebe a všeho, co jste už dokázali, jací jste,…


Lenku naleznete v Jindřichově Hradci, ale i na jejím úžasném webu plném poselství právě pro vás  http://lenkabicencova.cz/

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře