Objednávka e- booku

  • ANO
    Objednávám si e-book Jak nevyhořet a začít si život konečně užívat od Mgr. Miroslavy Vokounové Krepčíkové za 349,- Kč

V případě zájmu napište na můj email : krepcikovam@seznam.cz

Reference

Co říkají o e-booku po přečtení :

Stres je hrozný žrút energie a optimizmu. Táto knižka je napísaná pútavo, dobre sa číta a je nabitá osobnými skúsenosťami. Ukazuje, ako si v živote stanoviť hranice a ako navodiť vnútorný stav rovnováhy. Sama práve prechádzam stresujúcim obdobím a jej riadky mi pomohli vrátiť sa späť k sebe a rozložiť hranice prijateľnejším spôsobom.

Jana Radochováhttp://janaradochova.sk/

Přečtení e-booku ve mně vyvolalo smutné vzpomínky, také jsem si sáhla na dno svých sil. Nyní už vím jak na to ;-). Tvé konkrétní návody, rady a postup jsou super. Jednoduché, efektivní. Děkuji za další nová poznání.

Dagmar Frenclová

Stres a vyhoření, to jsou témata, o kterých se neustále někde píše a mluví. Byla jsem zvědavá, co v tomto eBooku vlastně najdu. Jsem narozená ve znamení panny, tedy velmi pečlivá až perfekcionalistka. Nad vším hodně přemýšlím a neumím jen tak něco hodit za hlavu. To vše je pro mě někdy i hodně stresující. V e-booku stejně jako já i vy najdete skvělé nenáročné metody, jak pracovat se svým stresem. Navíc nám autorka pomáhá prostřednictvím pracovních listů, kterými je e-book proložen. Řekla bych, že pro dnešní stresující životní styl, představuje tento e-book pomůcku, se kterou se naučíte zvládat dennodenní stres – to přece uvítá každý z nás! A nejspíše se při jeho čtení i zamyslíte, zda něco ve vašim životě nevolá po změně.

Šárka Rychnovská

V tomto e-booku je skloubena teorie se spoustou praktických cvičení. Jsou jednoduchá a přitom velmi účinná. Překvapilo mě i názorné rozdělení velkého stresu a syndromu vyhoření, díky kterému jsem odhalila znaky vyhoření u osoby mně velmi blízké. Děkuji za něj a doporučuji všem, kteří se cítí naprosto přetížení a neví, jak se z toho dostat ven, čím začít.

Zuzana Šmidrkalová,autorka knihy: 8 tipů jak ulevit miminku od bolesti bříška pomocí přírody, Srdce k dětem

Potřebujete pomoc?

Napište mi na krepcikovam@seznam.cz  nebo volejte na 737 607 448.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám zodpovím Vaše dotazy.