Porod – i zde Bachovy kapky mohou pomoci

Porod – chvíle, kdy žena a i její doprovod jsou v úplně jiném časoprostoru a vnímají vše jinak. Je to chvíle transformace, přeměny ženy v matku, přeměny vztahu k sobě, dítěti, ale i doprovodu (ať už je to manžel, matka, kamarádka).

Díky Bachovým esencím lze podpořit ženu, zbavit jí strachů a navodit tak uvolnění, možnost se zaměřit sama na sebe a na své tělo, na své dítě uvnitř sebe. Lze aktivizovat přijetí změny a zlepšení adaptace na ní. Posílit a dodat energii, která je v tento čas tolik potřebná.

   Tak jak se žena cítí v době těhotenství (kdy často vyplouvají na povrch různé strachy, které musí zpracovávat), před blížícím se porodem, během něj, ale i po porodu, má vliv i na dítě.  Klidná žena/maminka = klidné dítě. Bachovy esence lze užívat v době těhotenství a po něm, nemají žádné vedlejší účinky.

   Bachovy esence dokážou pomoci i doprovodu, aby získal jistotu a dokázal lépe komunikovat a podporovat, zbavit jej strachu z dané situace, pokud jej cítí.

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře