Večerní meditační setkání

Přijďte si odpočinout, zrelaxovat se a doplnit energii, co vám chybí. Očistíte svojí mysl od toho, co vás zatěžuje. Posílíte a ozdravíte i své tělo a imunitní systém. Meditovat může i úplný začátečník. Stačí vám dvě hodiny času a chuť ponořit se sami do sebe. Nechat k sobě přijít uvolnění a naplnit své tělo pozitivní energií.
Udělejte si čas pro sebe. 
  Vstupné : 100,-, pitný režim je zajištěn po celou dobu setkání
reference :
Saša : Byla to paráda, takhle jsem si už dlouho neodpočinula.
Jana : Jeden večer...a tolik nápadů a zlepšováků, které mi ukázala moje mysl. Úžasné.
Hana : Relax a propojení se s vlastním tělem. Už vím, jak na to !
Míša : Zase jsem objevila o sobě něco nového. Díky. Přesně tohle jsme potřebovala, viselo to nade mnou jako velká otázky a šup a už to vím.

jeskyně 2

Ženské setkávání - dobročinný bazárek

Večerní setkávání s občerstvením a dobrým čajíčkem pro ženy.Přijďte se večer sejít, popovídat a přineste s sebou vše, co se vám již nehodí a nelíbí. Proberte skříně a věci, které jste již dlouho neměly na sobě a již je nechcete, bižuterii, kosmetiku nebo nevhodné dárky. Vyčistěte svoje skříně a tím i duši, pusťte to, co již nefunguje.Přijďte vyměnit svoje věci, které již nechcete za věci, které se vám budou líbit a můžete je využít. Co zbyde bude věnováno na dobročinné účely.
příspěvek 30,- na čaj a občerstvení

IMGP2230

Relaxace s mandalami

Odpolední dvou hodinový zážitkový seminář, při kterém se seznámíte s mandalami a jejich významy. Namalujete si mandalu, kterou si pak můžete odnést domů.
  Malování mandal je jednou z relaxačních technik, které pomáhají na cestě sebepoznání, ale i prožitků radosti z tvoření a navracení se ke hře a zábavě. Pojďte se uvolnit, zaposlouchat se do příjemné hudby a malovat na určitá témata, která máte v sobě hluboce zakořeněna. Přijďte si pomocí mandal osvětlit něco, co uvnitř sebe řešíte.
Vstupné 150,- za seminář, po celou dobu setkání je pitný režim zajištěn
 reference :
Jana : Ani bych nečekala, že tvoření a malování mě bude tolik bavit. A veškerý stres a starosti můžu vymalovat do mandaly a zbavit se jich.

IMGP3123