Změna a strach z ní

Někdy se bojíme udělat změnu, i když jí tolik moc potřebujeme.

Často cítíme, že v životě potřebujeme udělat velikou změnu, ale strachy nás drží za nohy jako okovy. O tom, jak jsem se cítila před Vision questem jsem mluvila ve videu. Někdy z toho třeba nespíme a jsme vyčerpaní, někdy nevíme, co nás čeká, až skočíme do změny. Vysiluje nás to a bere nám energii, jsme slabí, a máme pocit, že na změnu nemáme sílu, ale MÁME a to je hlavní.

Velké změny nejsou jednoduché, váháme, připravujeme se na to až … někdy. Ale kdy někdy, ten pravý čas nám může utéct stejně tak jako náš život, tak do toho.

   Mým heslem je : “Když to necítím, tak to nedělám a když to cítím, jdu do toho.“


Pokud máte velký strach ze změn a cítíte, že potřebujete podpořit, můžete použít čistě přírodní bylinný prostředek, který pomůže vytvořit objektivní pohled na situaci a vymanit z točícího se kola myšlenek plných – co by kdyby… http://vokounova-krepcikova.cz/podpora-zmeny/

Individuální terapie

 

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře