Čistá mysl on-line program

Máš pocit, že ti už praskne hlava, protože se v ní stále točí myšlenky co by kdyby? Nezapomeň na… A ještě musíš…

Cítíš se unaveně a máš pocit, že ti už dochází síly?

Pojďme si spolu ukázat, jak nám v tomhle může úplně jednoduše pomoci právě MEDITACE.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co je meditace?

Meditaci se věnuji už více než deset let. Pomohla mi vyčistit hlavu od myšlenkových balastů, stresu, který se promítal do všech oblastí mého života. Díky ní se zklidnil nejen můj způsob života, ale měla blahodárný vliv i na mé zdraví, vztahy a práci. Pomohla mi zklidnit tlak, ukončila mé bolesti hlavy, které přecházely v migrény. Začala jsem se lépe soustředit, zlepšila se mi paměť a díky tomu jsem začala mít více nápadů, jak lehčeji jít životem.

Meditace je ponoření se do sebe v prostoru alfa vln, které pomáhají harmonizovat tělo i mysl.

Meditace má blahodárný vliv na mysl i tělo. Skrze ni se můžete napojit sami na sebe, zaměřit se do svého středu, uzemnit se, zklidnit svou mysl, a nalézt tak vnitřní klid. Meditace vám může přinést mnoho odpovědí na otázky, kterými se zabýváte, a nedaří se vám samotným na ně odpovědět. Při pravidelném meditování dochází k celkovému zklidnění, zlepšení soustředění a většímu napojení na tělo, intuici a přichází také více vizí.

v on-line programu najdete tyto kapitoly:

  • soustředění
  • uvolnění těla
  • meditační místo
  • afirmace
  • aromaterapie
  • práce s dechem
  • bonusy meditace + e-booky

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

http://vokounova-krepcikova.cz/cista-mysl-prodejni-stranka/

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře