Reference

Z celého srdce děkuji za vaše krásné zpětné vazby na mé služby. Na následující stránce jsem je pro vás přehledně do jednotlivých sekcí. 

V čem jsem vám byla užitečná?

Který můj dar, schopnost vám nejvíce pomohly?

Za sebe můžu říci, že na mě nejvíce zapůsobila vyrovnanost mužského a ženského principu v tobě. To je to, co ve mně vůči tobě otevírá hlubokou důvěru. Tím, jak se projevuješ, vyzařuješ absolutní mnohotvárnost, vyzařuješ spoustu energií najednou a přitom autenticky a pravdivě. Líbí se mi to vědomí, že bych s tebou mohla jezdit na koni, střílet z luku, bojovat vedle tebe ve středověkém brnění na bitevním poli, koupat se za úplňku v divoké řece, klouzat se po skleněných střepech, ale také tiše plakat nebo se rozmařile smát. Jsi vším, ve své úplnosti a vyrovnanosti mužské a ženské energie v sobě.
Petra
Počítá se i ta čokoláda, kterou jsi přinesla? Kromě ní jsi přinesla i závan odvahy ustát si, čím ostatní dráždíš, ustát si sama sebe. V tvých očích zřím nekonečné světy, dálavy a moudrou hloubku, v srdci bezpodmínečnou lásku, víru, soucit a laskavost. V těle sílu, vytrvalost, odvahu a rozhodnost. Zkrotíš chaos do moudré rady a vlídného slova. Jedním dobře mířeným šípem trefíš cíl a ještě se s prvním hladovým podělíš o jablko, které přitom jen tak "náhodou" zasáhneš. Díky za tvé dary.
Renata
Důvěra, napojení... ve chvíli, kdy jsem začala o sobě pochybovat, TY jsi věřila, že to zvládnu, to mi vždycky moc pomohlo... Taky mi pomáhá tvá opravdovost, dokážeš pojmenovat věci, jak cítíš, dokážeš o nich mluvit, pojmenovat podstatu..., jsi pro mě velkou podporou a inspirací. Jsem moc ráda, že jsme se potkaly.
Jana

... a další

Ahoj, pro mě je nejsilnější asi jak úžasně vedeš rituály pro ženy, umění naslouchat, podpora a krásné sesterství. 💞
Miška
Tvoje neuvěřitelná síla, podpora a uzemnění... Pravá kněžka se vším všudy. Silná a odvážná žena, co dokáže lámat skály. ❤️
Lucie
Odvaha být viděna. Nejen v médiích, ale i při cvičení s díváním se do očí. Bylo mi ctí zahlédnout tvou duši.
Michaela
Tvoje (často) tichá pouhá přítomnost, ze které jsem měla vždy pocit, že mi kryješ záda. Obrovská podpora - jemná skrytá i ta zřejmá materiální a hmotná. 😊 Podpora, pomoc, držení prostoru pro to, abych udělala krok, až ucítím, že přišel čas ten krok udělat. 🙏❤️
Michaela
Bylo toho víc... ♥️ Ale především, Dar slova, tón tvého hlasu, z něho pocit klidu a bezpečí, že jsem "tu správně", že nehrozí nebezpečí, že to zvládnu, takže vlastně Dar uzemnění. Dar vyzařování klidu. Dar přímočarosti, upřímnosti. Prostě celá jsi pro mě DAR! ♥️ "Dar lítat a navracet se dolů" - být v rovnováze.
Zdenka
Tvé naslouchání, ukazuješ cestu, odhodlání, odvaha, tvé meditace otvírají srdce, tvůj úsměv, tvé nadšení, tvá láska ostatním rozzáří oči a slova, která léčí, a smutným ženám otřeš slzy a vykouzlíš úsměv, myslíš na ostatní a chceš jim pomoci. Zkrátka žena s otevřeným srdcem.
Laďka
Možná je to o něčem jiném, ale musím to napsat. Když jsem nastoupila do mé nové práce, byla jsi pro mne světlem, pomocnicí, podporou a hlavně díky tobě jsem zůstala.
Iva
To nelze vyjádřit slovy! Za tebe mluví tvé činy. Hlavně tvá lidskost, otevřenost, síla pomoci, síla vyslechnutí a následná realizace! Jsi úžasná, Miru! ♥
Jakub
Tvá napojená přítomnost, opravdové laskavé naslouchání a otevřené srdce, které nehodnotí.❤️ Zároveň máš v očích nekompromisní moudrost ženy. 😍
Kristýna
4P: Podpora, Pomoc, Porozumění, Pocit bezpečí. ❤️ Umění naslouchat, velká vnitřní síla, magie... 🤲
Jana
Odvaha jít jinou cestou, když ta, kterou jsi zvolila dříve, se neukázala jako ta pravá. Jsi silná ženská a to, co děláš, tě určitě naplňuje.
Markéta
Tvoje podpora, pomoc, naslouchání druhému, opora...prostě ty😍❤️😘... nejlepší kamarádka srdcem, sesterství...🙏
Péťa
Nacítění se do situace druhého a pootevřít mu dvířka k sobě. ❤️
Andrea
Tvoje ženství, tvoje sdílení, jak krásně držíš bezpečný prostor. Jsi pro mě inspirací.
Doubravka
Otevřené srdce, laskavost, podpora, souznění, empatie.💖💕💞
Jana
Tvoje klidná přítomnost, ať se děje skoro cokoliv, nádherné držení prostoru pro každý proces, ať už je to jen jemné zakončení, nebo neskutečná katarze, ale hlavně neskutečný klid a pocit bezpečí, který kolem sebe vytváříš.🙂
Zuzana
Vážím si tvé podpory, laskavosti, statečnosti, energie, kterou vyzařuješ, našeho napojení a toho, jakým stylem sem na FB přidáváš příspěvky s Agátkou, je krásný pozorovat váš vztah, alespoň takhle prostřednictvím FB.🌷 🤍
Aneta
Komunikace, ochota vyjít vstříc a vyhovět a zároveň držet hranice... 🙂 a to, že jsem cítila, že ti na každém záleží. Vlastně jsem nakonec šla na výcvik kněžek díky tobě. 🌹
Zuzana
Empatie, pokora, respektující chování, pomocná přítomnost. Díky! 🙏
Alena
Uvolnění☀️ - radost a naplnění🍀 - životní energie...❤️
Míla
Odvážnost, upřímnost, nestrojenost a krasné vytváření svátečních rituálů ❤️ nezapomenutelná!
Monika
Tvoje vnitřní síla a láska, Mirko, vše, co vytváříš, je naprosto jedinečné! ❤️
Kateřina

Bachovy květové esence

Na bachovky jsem narazila náhodou, mezi prvními kapičkami byly na stres, které mi opravdu pomohly. Díky nim jsem na věci začala nahlížet s nadhledem a nebrala si to tak k srdci a přestala se se vším nervovat. Druhé bachovky jsme si vybrala na detox, který je samozřejmě pro každého důležitý a tělo se díky tomu pročistilo.
Petra
Můj bratr měl problém se závislostí na návykových látkách. Nyní je v pohodě, drží se a i psychicky je na tom mnohem lépe. Již druhým měsícem abstinuje, aktuálně chodí i do práce. Jsme oba nadšení. Děkuji za Vaší podporu a za esence, které nám pomáhají na cestě za změnou.
Ivana
Velmi děkuji za podporu a za to, že jsme měla možnost se svěřit se svým problémem. Účinek kapiček jsem cítila hned během prvních dní. Moje strachy zcela vymizely. A nyní se cítím daleko silnější a rozhodnější.
Iva
Můj život díky kapičkám dostal zcela jiný směr. problém, který mě tížil jsem vyřešila a nyní můžu lehce a směle vykročit dál.
Jana
Děkuji. Můj Rex je daleko klidnější a vyrovnanější. Nečekala jsem, že kapičky mohou pomoci i mému mazlíčkovi, ale je tomu tak. Doporučuji 😉
Hanka
Úžasné. Jít ke zkouškám beze strachu. Díky.
Bára

Individuální terapie

Proč jsem využila individuální terapii? Kvůli sobě, protože jsem ve svém životě chtěla něco změnit. A tím bylo chování lidí kolem mne samotné ke mně. V práci, potkávala lidi, co mně využívali, co mě ubližovali nebo se ke mně chovali špatně/zle. A právě díky tomu jsem zjistila, že jsem si já sama neuvědomovala, co mám na sobě ráda, co umím a hlavně jsem neměla stanovené hranice a neuměla lidem říct NE. Lidé se mnou jednali tak, jak já jsem se chovala k sobě. Nyní jsem si začala stanovovat hranice a uvědomila si co vše mám na sobě ráda a že je dobré i říct lidem ne a je to v pořádku. A jsem moc ráda. Nyní jsem spokojenější a veselejší.
Hedvika
Mirko, děkuji za krásný rituál a dárky. Svíčka je krásná, můj oblíbený motiv odkvetajicich pampelisek a ta modrá barva!!! Ležím v ložnici, dívám se na svíčku a vstrebavam všechny zážitky 🙂. Přeju hezký zbytek dne.
Lucie
Mirka je krasna zena zvutra a zvonku, ktora vyzaruje doveru a odvahu zaroven. Je to pre mna clovek, za ktorym by som sla s akoukolvek otazkou. Je niekto, kto vas neposudzuje, alebo situaciu v ktorej ste, ale dokaze stat pri vas, pocuvat a poradit, ak o to poziadate. Mirka vie toho vela o ritualoch, meditacnych technikach a technikach uctenia. Ako knazka prevadza ritualmi a ako sestra/priatelka je velmi autenticka a inspirativna.
Daniela

...děkuji ♥

Meditace a malování mandal

Byla jsem již na několika meditacích, právě u Mirky. Když jsem řekla ostatním, že jdu na meditaci, tak mě od toho zrazovali, ale nedala jsem se. A jsem tomu ráda, protože hned po první meditaci jsem měla pocit, že jsem udělala dobře. Byla jsem uklidněná, uvolněná (bez starostí). A i okolí vidělo, jak mi je. Že je mi lépe, odpočinutě, veseleji a spokojeněji. Velkou výhodou meditací je, že každá meditace je zaměřená na něco jiného (hranice, vnitřní dítě...). A mohu jen doporučit. Pokaždé se cítím uklidněná, uvolněná a hlavně s novými nápady, co by mohlo být jinak. Bylo to super.
Eva
Relaxace s mandalami mi pokaždé přinesla odpočinek, odreagování, uvolnění. Na této akci jsem již byla 3x a vždy jsem vrátila nadšená. Každé setkání bylo zaměřené na jiné téma a i na toto téma se vyráběla mandala. Mandala je zářič, mám ji vystavenou doma a ona mě podporuje v mém vyladění. Nyní už vím, že záleží na barvách, které používáme, na vybarvení a na síle, jak s pastelkou malujeme. Již dříve mě malování mandal bavilo, ale nyní už i vím, jak mi mohou pomoci v řešení různých situací i v prožitcích. Moc se mi to líbilo a velmi ráda se zúčastním i příště.
Jarmila
K Mirce chodím na meditace pravidelně do Fly High Kolín. Tyto meditace nejsou přesně určené, na co se zaměří, Mirka se teprve podle zúčastněných nacítí na to, co každý z nás potřebuje, s čím přicházíme do meditačního kruhu. Po každé meditaci si každý z nás vytáhne z karet, které tam Mirka přinese a které vždy přesně odpoví na to, co v daný okamžik řešíte. A nejsou to vždy stejné karty, jsou každou meditaci jiné. Po meditaci se cítím lehčeji, klidněji a radostněji. Mohu jenom doporučit meditace u Mirky.
Petra
Na meditace k Mirce už chodím několik let. Pokaždé vím, že si odpočinu, vyženu chmury z hlavy a už není přeplněná. Vždy se dostanu do stavu rovnováhy a harmonie. Proto ráda chodím pravidelně. Často mě totiž pohltí každodenní stres a já se pak cítím vyčerpaná. Tady se vždy nabiji a učím se pracovat s tím, abych si tuto energii dokázala udržet.
Eliška
Od doby, co chodím na meditace k Mirce, se mnoho změnilo. Meditace mi pomohla se uvolnit, nabrat energii a zvládat běžné životní situace, které se dříve pro mne stávaly tou pomyslnou poslední kapkou.
Hanka
Díky meditacím, kam chodím pravidelně, jsem dokázala vybalancovat z hranice nad propastí a nespadnout do syndromu vyhoření. Pochopila jsem, že mohu žít jinak, svobodněji, lehčeji a zdravě.
Pavla
Díky meditaci jsem pochopila, jak je důležité si dát prostor sama pro sebe a jak moc je to osvobozující. Když začnete jednou, už najedete do toho krásného proudu. Uvolnění, meditace, mandaly, být sama se sebou, nerušená, přináší tolik energie. Děkuji za mnoho tipů, jak pracovat s mandalami a svými emocemi. Jedním slovem osvobozující.
Zuzka

...děkuji ♥

Díky meditacím a ženskému kruhu jsem našla vnitřní klid. Začala jsem si vytvářet prostor sama pro sebe, chvíle klidu v uspěchaném životě, mezi prací, péčí o děti a nechutí už se dohadovat v manželství. Chtěla jsem s dětmi odejít z tolik dusícího prostředí...ale díky setkávání na meditacích, dodané energii a vnitřním klidu, empatickému vedení Mirky jsem se rozhodla si opravdu dopřát víkend sama pro sebe. Odjela jsem na wellness, kde jsem si mnohé uvědomila. Přesně tak, jak mi říkala Mirka. Dej si čas pro sebe, chvíli odloučení, ticho a klid, dopřej si péči. Přijela jsme domů zpět jiná, začala jsem s manželem komunikovat. Pomohlo mi cvičení jógy a meditace, kam chodím do Jóga centra v Kolíně. Začala jsem cítit svůj střed a vnitřní klid. Cítím se užasle a musím říct, že se mi zlepšil i vztah s mojí dcerou. Zase jsem se dokázala napojit na svoji rodinu, vše se daří. Děkuji
Olina
Malování mandal - přišla jsme si jen odpočinout a dostala jsem daleko více. Krásný ženský kruh, zjistila jsem, co pro mne která barva znamená a co znamená, když se obklopuji barvami a proč mi na některých místech není dobře. Jak doplnit to, co mi v životě chybí právě pomocí barev. Vytvořila jsem si barevný energetický zářič a vím, jak mohu do mandal promítnout své emoce a jak s nimi pracovat.
Klára