Moje cesta k THETA HEALING

Již přes 20 let pracuji v pomáhajících profesích.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a pracovala s lidmi s různými obtížemi. Ať už to byly různé tělesné nebo psychické hendikepy, ať to byla různá omezení, nebo nemoci, nebo různé problémy s hmotným zabezpečením i vztahové obtíže.

V rámci studia jsem se stále vzdělávala i dál, ale někde uvnitř sebe jsem přesto stále měla pocit, že mi ještě něco chybí, něco, co by mi doplnilo klasické poradenské metody. Vydala jsem se tedy další cestou různých technik a terapií, jako jsou např. Bachovy květové esence, reiki, ONT, malování mandal a meditační semináře. Věnovala jsem se i širokému tématu, jak stres působí na člověka, jaké jsou možnosti jeho zvládání.

Během své dvacetileté praxe jsem se setkala s mnoha životními příběhy, které byly velmi hluboké, bolestné a traumatické. Vždy jsem hledala možnost speciálně ušitou na míru danému člověku, jak s daným traumatem/ problémem pracovat tak, abychom ho postupně vyléčili.

Našla jsem si také i cestu k rituálům a ceremoniím, které pomáhají v přechodovém období, kdy scházíme z cesty v rámci jedné části života do druhé, kdy uctíme to, co bylo, a přivítáme novou příležitost, nebo uctíme to, co je. Vše je jedním krásným pomocníkem při uctění životních cest.

Hledala jsem ještě dál, jak ještě více pracovat do větších hloubek a prostor traumat. Jak zpracovávat omezení v životě, která nás brzdí od života, který chceme žít naplno a který chceme tvořit. Jak s tím vším pracovat na hluboké úrovni, kdy se napojíme na tělo, mysl i duši a jak propojit tyto naše tři jedinečné systémy v jednu harmonii.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vždy, než začnu určité metody studovat, tak je nejprve sama používám k řešení hluboce zakořeněných věcí, které si v životě nesu.

Při práci s klienty vnímám, že vždy máme v životě obaly, které si můžeme představit jako slupky cibule. Při setkání pracujeme jen s určitým povrchem – pláštěm, který postupně svlékáme, pracujeme s ním, léčíme ho, uvolňujeme, díváme se pod jednotlivé vrstvy do hloubky, abychom se zase mohli cítit lehčí.

Stejně jsem se dostala i k metodě Theta Healing®, konkrétně na základě rozhovoru s několikerými léčitelkami, které výcvikem Theta Healing® prošly. Vnímala jsem, že některé techniky, jako jsou afirmace, malování mandal, a jiné… pomáhají s mnoha věcmi – s uvolněním, rozvolněním, ale je to, jako bychom stále vše hladili pouze po povrchu. V některých případech i problémech, zvlášť v postraumatech a traumatech, se musíme dostat do daleko větších hloubek. Pomocí Theta Healing® dokážeme propojit všechny naše systémy, podívat se tedy na tělo, srdce i duši, rozpustit daná omezení a vyléčit to, co je potřeba.

Někdy se nám podaří, např. při zpracování traumat z dětství, pochopit situaci hlavou, odpustit svým rodičům, uvolnit pomocí různých technik tělo, ale nedaří se nám stále uvolnit ta hluboká zranění našeho srdce, bolesti v hloubi naší duše. Jsou věci, které nám v životě stále nejdou. Pořád se nám sekají, zasekávají a my nevíme proč, přitom jsme to dávno již opustili, pustili, vyřešili, ale bohužel ne na všech úrovních.

Theta Healing® mi pomohl pracovat s hloubkou problému na všech 3 úrovních tak, aby došlo k celému vyléčení a uvolnění. Díky tomuto procesu můžeme docílit změn, které v životě chceme, a dostat se do uvolnění, do toho stát se tvůrcem svého života. Může se vám to zdát jako prázdné a opakující se klišé, ale ve chvíli, kdy ucítíte uvolnění a jako lusknutím prstu se změní spoustu věcí okolo vás, nejenom ve vás, poznáte sílu Theta Healing®.

Postupným uvolněním všech sevření a uvolnění svých omezení, propuštění s hlubokou úctou, předání stvořiteli …, zažijeme to, co jsme dosud třeba nezacítili, jako je bezpodmínečná láska rodičů, sebepřijetí, uvolnění, a další. Díky Theta Healing®, když se ukáže pocit, který můžete prožít v těle (jaké to je, když mě rodiče přijímají takového, jaký jsem, když dostávám od stvořitele bezpodmínečnou lásku), vnímáte a zacítíte to, tak potom vše začne přicházet do našeho života.

Protože mnohdy, když ten pocit ani neznáme, tak vlastně nevíme, jak si ho vůbec máme představit. Díky Theta Healing® se vám podaří tento pocit zažít. Potom jej můžete zažívat každý den. Ať je to pro vás to, že jste zdraví, dostáváte lásku, cítíte bezpodmínečnou lásku, máte v životě hojnost, nebo něco dalšího.

Změny jsou okamžité a přichází s nimi velké léčivé hluboké uvolnění a veliká láska k životu, která pomáhá tvořit nové.

Theta Healing® mně samotné opravdu pomohl právě v těchto hluboce zakořeněných omezení, kdy ani přesně nevíme, co to je, ale projevuje se to tak, že se nám v našem životě něco nedaří zhmotnit, nebo to do života nepřichází, i když si to velmi přejeme.

Theta Healing® pracuje se lpěním, s nepřijetím, s tím, že se necítíme tady a teď na místě správně, se vztekem, nenávistí, opuštěním, a mnohým dalším.

Možná je to pro vás to, co vám přijde jako nezměnitelné. Možná i to, že si přejete, aby se vaši rodiče konečně začali léčit, aby se otevřeli vztahu, lásce od vás, aby se naučili sebelásce, čemukoliv, stejně jako vaše děti, někdo blízký. Pamatujte, že je potřeba vždy začít pracovat sám se sebou. Když pracujete se svým traumatem, je to jako byste léčili všechna ta traumata zpátky po celé generace. Zároveň dáváte prostor dalším generacím, které přijdou po vás, již toto neopakovat, žít jinak, lehčeji.

Uvidíte, že se vám změní váš vztah k sobě samému. Do života začne přicházet hojnost – hojnost hmotná, hojnost příležitostí, hojnost lásky. Krásně se vykrystalizují, vyčistí vztahy, komunikace a budete tvořit a zhmotňovat své vize.

Ráda budu na této vaší cestě průvodcem.

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře