Objednávka online programu a e-booku

Objednávám si online program a e-book Jak nevyhořet a začít si život konečně užívat od Mgr. Miroslavy Vokounové Krepčíkové

Co říkají o online programu a e-booku:

Stres je hrozný žrút energie a optimizmu. Táto knižka je napísaná pútavo, dobre sa číta a je nabitá osobnými skúsenosťami. Ukazuje, ako si v živote stanoviť hranice a ako navodiť vnútorný stav rovnováhy. Sama práve prechádzam stresujúcim obdobím a jej riadky mi pomohli vrátiť sa späť k sebe a rozložiť hranice prijateľnejším spôsobom.
Jana Radochová
Přečtení e-booku ve mně vyvolalo smutné vzpomínky, také jsem si sáhla na dno svých sil. Nyní už vím jak na to ;-). Tvé konkrétní návody, rady a postup jsou super. Jednoduché, efektivní. Děkuji za další nová poznání.
Dagmar Frenclová
Stres a vyhoření, to jsou témata, o kterých se neustále někde píše a mluví. Byla jsem zvědavá, co v tomto eBooku vlastně najdu. Jsem narozená ve znamení panny, tedy velmi pečlivá až perfekcionalistka. Nad vším hodně přemýšlím a neumím jen tak něco hodit za hlavu. To vše je pro mě někdy i hodně stresující. V e-booku stejně jako já i vy najdete skvělé nenáročné metody, jak pracovat se svým stresem. Navíc nám autorka pomáhá prostřednictvím pracovních listů, kterými je e-book proložen. Řekla bych, že pro dnešní stresující životní styl, představuje tento e-book pomůcku, se kterou se naučíte zvládat dennodenní stres – to přece uvítá každý z nás! A nejspíše se při jeho čtení i zamyslíte, zda něco ve vašim životě nevolá po změně.
Šárka Rychnovská
V tomto e-booku je skloubena teorie se spoustou praktických cvičení. Jsou jednoduchá a přitom velmi účinná. Překvapilo mě i názorné rozdělení velkého stresu a syndromu vyhoření, díky kterému jsem odhalila znaky vyhoření u osoby mně velmi blízké. Děkuji za něj a doporučuji všem, kteří se cítí naprosto přetížení a neví, jak se z toho dostat ven, čím začít.
Zuzana Šmidrkalová,autorka knihy: 8 tipů jak ulevit miminku od bolesti bříška pomocí přírody, Srdce k dětem