Bachovy esence

Bachovy esence se zaměřují na emoce, pomáhají na ně nahlédnout objektivním pohledem. Pomáhají zpracovat strachy, pochyby, nezájem, osamělost, přecitlivělost, smutek a přehnanou starostlivost.

Mít zpracovaný strach...

Co si budeme povídat, kdo z nás by nechtěl mít zpracovaný strach - strach ze zkoušek (a mít dodané sebevědomí, umět dobře komunikovat a také si vzpomenout), strach mluvit před více lidmi nebo se naučit mluvit o svých pocitech s ostatními beze strachu, touhu po tom být perfektní (a přestat být z toho vysílený a zničený). Přestat se nadměrně bát o ostatní nebo sám o sebe, přestat se bát budoucnosti a přijmout změny, odstranit únavu apod. A co takhle pomoci pejskovi, který se bojí ran z dělobuchů? Anebo sobě po krizové situaci jako je např. úraz, silniční nehoda, smrt blízké osoby, rozchod, aj.?

Pro koho jsou Bachovy esence?

Bachovy esence jsou vhodné pro všechny - jak pro malé děti, tak pro dospělé, těhotné i kojící ženy, ale třeba také i pro zvířata a rostliny. Esence lze užívat i současně s jinou léčbou, nelze se jimi předávkovat ani si vytvořit závislost. Užívání esencí je bez kontraindikací.

Dávkování:

  • krátkodobé: 2 kapky esence dejte do vody nebo jiného nápoje (čaj, džus, šťáva,...) a popíjejte po douškách každé 3-5minut, dokud se vaše mysl, nálada či pocit neharmonizují.

  • dlouhodobé: 4x denně 4 kapky, užívaní je v případě potřeby možné navýšit podle vlastní potřeby 

Konzultace

Konzultace lze provést osobně, po Skype, nebo po e-mailu

Cena konzultace

Cena konzultace včetně esence je 500,- Kč.
Cena pro pravidelné návštěvníky mých akcí nebo klientů individuálních terapií je 400,- Kč.

Zaslání poštou

Bachovy esence mohu zaslat i poštou jako balíček nebo jako doporučený dopis dle aktuálního ceníku České pošty

Reference

Velmi děkuji za podporu a za to, že jsme měla možnost se svěřit se svým problémem. Účinek kapiček jsem cítila hned během prvních dní. Moje strachy zcela vymizely. A nyní se cítím daleko silnější a rozhodnější.
Iva
Můj život díky kapičkám dostal zcela jiný směr. problém, který mě tížil jsem vyřešila a nyní můžu lehce a směle vykročit dál.
Jana
Děkuji. Můj Rex je daleko klidnější a vyrovnanější. Nečekala jsem, že kapičky mohou pomoci i mému mazlíčkovi, ale je tomu tak. Doporučuji 😉
Hanka
Na bachovky jsem narazila náhodou, mezi prvními kapičkami byly na stres, které mi opravdu pomohly. Díky nim jsem na věci začala nahlížet s nadhledem a nebrala si to tak k srdci a přestala se se vším nervovat. Druhé bachovky jsem si vybrala na detox, který je samozřejmě pro každého důležitý a tělo se díky tomu pročistilo.
Petra