Setkání s vnitřním dítětem

Chcete nalézt to, co vás dříve bavilo? Otevřít dveře a pozvat dál to, co vás bude naplňovat? Chcete opět pocítit chvíle štěstí a naplnění? Nebo chcete zpracovat zranění z dětství a vyřešit něco, co vás dlouho trápí?

Energie vám v životě drhne. Věci, které děláte se vám nedaří. Máte vize, ale nejde vám se přiblížit k cíli?

Pak je ten pravý čas setkat se se svým dítětem, dát mu pocit jistoty a podpory a začít si s ním hrát. Najít tu dětskou hravost v životě a pocit chuti zkoušet nové věci beze strachu.

Cena za jednu hodinu terapie je 950 Kč.

Proč jsem využila individuální terapii? Kvůli sobě, protože jsem ve svém životě chtěla něco změnit. A tím bylo chování lidí kolem mě samotné ke mně. V práci, potkávala lidi, co mně využívali, co mě ubližovali nebo se ke mně chovali špatně/zle. A právě díky tomu jsem zjistila, že jsem si já sama neuvědomovala, co mám na sobě ráda, co umím a hlavně jsem neměla stanovené hranice a neuměla lidem říct NE. Lidé se mnou jednali tak, jak já jsem se chovala k sobě. Nyní jsem si začala stanovovat hranice a uvědomila si co vše mám na sobě ráda a že je dobré i říct lidem ne a je to v pořádku. A jsem moc ráda. Nyní jsem spokojenější a veselejší.
Hedvika