Jak si užít dovolenou

Chcete si užít svojí dovolenou a odpočinout si od každodenního shonu? Nabrat sílu a nové vize? Pak je právě pro vás můj e-book.

Jak si užít dovolenou
M. Vokounová Krepčíková

Stáhněte si zdarma

  • Jak si užít dovolenou. Aneb známe to všichni, ale neděláme to.

Tento e-book je pro vás tehdy, cítíte-li se být na rozcestí a víte, že už nutně potřebujete nějakou změnu. Na druhou stranu jsme ale ještě natolik zaběhlí v životě zaměřeném na výkon, že se vám nedaří se zastavit a rozhlédnout, jaké se vám naskýtají možnosti.

Položte si otázku, zda chcete pokračovat v tzv. „smrádku, ale teplíčku“, jehož prostor znáte tak moc dobře, ale který vás už unavuje, drtí a ničí... Anebo chcete vykročit na tu pravou cestu??? Prozradím vám, jak na to! Dozvíte se, jak nalézt pohodu a vnitřní klid pro svůj život. Prostě konec stresu!

Chci si stáhnout e-book zdarma. odkaz na ochranu osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video