Jak zatočit se stresem

E-book JAK ZATOČIT SE STRESEM vás zdarma naučí 5 jednoduchých kroků, jak se podívat na stres, pracovat s ním a především se ho postupně zbavit.

5 tipů, jak zatočit se stresem
M. Vokounová Krepčíková

Stáhněte si zdarma

  • 5 tipů, jak zatočit se stresem a odstranit jej ze svého života

E-book je právě pro vás, pokud cítíte, že stojíte na rozcestí, pokud víte, že už nutně potřebujete nějakou změnu. V současně nastaveném světě ty pocity změny vnímáme, ale jsme natolik zaběhlí v kolečku zaměřeném na výkon, že se nám samotným mnohdy nedaří zastavit se a pořádně se rozhlédnout, abychom uviděli možnosti, které se nám naskýtají.

Je čas položit si otázku!

Chcete pokračovat a zůstávat i nadále v tzv. komfortní zóně, jejíž prostor moc dobře znáte, ale už vás dlouhodobě unavuje, drtí a ničí...?

Nebo chcete vykročit na cestu změn, výzev, prostoru, nasycení, síly, vize, pohody? Prozradím vám, jak na to! Dozvíte se, jak nalézt pohodu a vnitřní klid pro svůj život. Zkrátka konec stresu!

chci si stáhnout e-book zdarma ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Dnes jsem si stáhla Váš e-book. Začetla jsem se do něj tak, že jsem jej musela přečíst naráz. Je pro mě inspirací, co vše pro sebe můžu udělat. Člověk v něm najde spoustu nápadů, které může využít, a tak překonat situaci, kdy je ve stresu. Tak hurá na to se to naučit, ať mi je lépe a nedělám si hlavu ze všeho. K tomu bych doporučila i použití Bachových esencí.
Petra Součkovásociální pracovnice
Když jsem si stáhla Váš e-book, pročítala jsem s úžasem věci, o kterých píšete. Vaše rady se pro mě stávají něčím velmi inspirujícím. Nikdy mě nenapadlo, že se mohu zbavit stresu. Mám období zkoušek a je to opravdu velký stres a už se nechci bát! Moc děkuji za Váš e-book, díky Vašim radám se teď budu cítit lépe. Když zapojím ještě Bachovy esence půjde vše snadněji. Tak s chutí do toho 😉
Eva Benešováučitelka
Moc se mi líbí váš e-book, vaše pozitivní myšlení, váš úžasný přístup ke všem a všemu. Mám osobní zkušenost s Bachovými esencemi a mohu potvrdit, že působí a podporují opravdu úžasné.
Jana Mlázovskásociální pracovnice