Jak zatočit se stresem

Ebook zdarma, který vás naučí 5 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu.

5 tipů, jak zatočit se stresem
M. Vokounová Krepčíková

Stáhněte si zdarma

  • 5 tipů, jak zatočit se stresem a odstranit jej ze svého života

Tento e-book je pro vás tehdy, cítíte-li se být na rozcestí a víte, že už nutně potřebujete nějakou změnu. Na druhou stranu jsme ale ještě natolik zaběhlí v životě zaměřeném na výkon, že se vám nedaří se zastavit a rozhlédnout, jaké se vám naskýtají možnosti.

Položte si otázku, zda chcete pokračovat v tzv. „smrádku, ale teplíčku“, jehož prostor znáte tak moc dobře, ale který vás už unavuje, drtí a ničí... Anebo chcete vykročit na tu pravou cestu??? Prozradím vám, jak na to! Dozvíte se, jak nalézt pohodu a vnitřní klid pro svůj život. Prostě konec stresu!

chci si stáhnout e-book zdarma ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje (jméno a email) budu (Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková) zpracovávat pouze za účelem odeslání e-booku nebo newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Dnes jsem si stáhla Váš e-book. Začetla jsem se do něj tak, že jsem jej musela přečíst naráz. Je pro mě inspirací, co vše pro sebe můžu udělat. Člověk v něm najde spoustu nápadů, které může využít, a tak překonat situaci, kdy je ve stresu. Tak hurá na to se to naučit, ať mi je lépe a nedělám si hlavu ze všeho. K tomu bych doporučila i použití Bachových esencí.
Petra Součkovásociální pracovnice
Když jsem si stáhla Váš e-book, pročítala jsem s úžasem věci, o kterých píšete. Vaše rady se pro mě stávají něčím velmi inspirujícím. Nikdy mě nenapadlo, že se mohu zbavit stresu. Mám období zkoušek a je to opravdu velký stres a už se nechci bát! Moc děkuji za Váš e-book, díky Vašim radám se teď budu cítit lépe. Když zapojím ještě Bachovy esence půjde vše snadněji. Tak s chutí do toho 😉
Eva Benešováučitelka
Moc se mi líbí váš e-book, vaše pozitivní myšlení, váš úžasný přístup ke všem a všemu. Mám osobní zkušenost s Bachovými esencemi a mohu potvrdit, že působí a podporují opravdu úžasné.
Jana Mlázovskásociální pracovnice