Proč jsem se rozhodla, že se budu věnovat práci s lidmi a alternativním metodám? S lidmi, které trápí nějaký problém, se kterým si nedokážou sami poradit a vypořádat se s ním. Problém, který za sebou táhnou jako balvan a tíží jejich mysl i srdce. Ten, který nám brání se radovat ze života a vidět možnosti a hojnost, které máme.

    Od roku 2011 jsem se začala zabývat osobním rozvojem, protože jsme cítila, že je na čase změnit svůj dosavadní život a vykročit zpříma a s rovnými zády na cestě životem. Prošla jsem různými druhy vzdělání od reiki, aromaterapie, malování mandal, semináři zaměřenými na meditační techniky, vztahy, ženský cyklus, techniky ONT a TEM, výcvik ženských kruhů a Bachových esencí a mnoha a mnoha dalšími. A nyní bych chtěla svoje znalosti a dovednosti, ale i zkušenosti poskytnout dál těm, kterým pomohou na jejich cestě životem.
    Mým záměrem je poskytnout jiné formy vypořádání se s problémy nebo traumaty. Naučit jinak reagovat na stresové situace, změnit navyklé nevyhovující vzorce chování a reagování. Podpořit při hledání nové životní cesty a při rozhodování se ke změnám. Vyjasnění aktuální situace, tíživého problému, nalezení adekvátního řešení. Uvolnění a pročištění energie. Práce s tělem, naučení se vnímat jeho potřeby a uvedení do souladu. Dále podpora ženské energie, setkání a sílení.

Moji klienti

    Služby jsou zaměřené na řešení a odblokování problémů, zátěží a traumat v životě člověka jinými alternativními metodami, jako např. Bachovy esence, meditace spojená s aromaterapií, reiki energie, aj.  Podpora na cestě osobního rozvoje, práce na sobě, nalezení smyslu života :
  • člověk řešící osobní problémy (stres, napětí), vztahy, potřebu změny v životě a nalezení harmonie i rovnováhy, změnu přejatých nevhodných vzorců chování, relaxace, pročištění energie (únava), meditace
  • děti (problémové chování, úzkosti, náhlé změny v chování, únava, roztěkanost)
  • ženy (ženské kruhy, cykly)
  • zvířata (Bachovy esence)

logo-dr-bach-esence-kvetu_200x190

Bachovy květové esence

meditace

Meditace

 

růst,vývoj

Individuální terapie

MANDALA

Relaxace, tvoření mandal

Skype Phone Alt Blueskype

Skype konzultace

Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíková

Revoluční 15, 28151 Velký Osek

tel. : 737607448

email : miroslava@vokounova-krepcikova.cz

skype : vokounovakrepcikova

skupina na facebooku : Cesta vnitřního poznání

stránka na facebooku : Cesta vnitřního poznání