Reference

Zpětné vazby mých klientů

toto říkají moji klienti o mých službách :

Bachovy květové esence

Velmi děkuji za podporu a za to, že jsme měla možnost se svěřit se svým problémem. Účinek kapiček jsem cítila hned během prvních dní. Moje strachy zcela vymizely. A nyní se cítím daleko silnější a rozhodnější.

Iva

Můj život díky kapičkám dostal zcela jiný směr. problém, který mě tížil jsem vyřešila a nyní můžu lehce a směle vykročit dál.

Jana

Úžasné. Jít ke zkouškám beze strachu. Díky.

Bára

Děkuji. Můj Rex je daleko klidnější a vyrovnanější. Nečekala jsem, že kapičky mohou pomoci i mému mazlíčkovi, ale je tomu tak. Doporučuji 😉

Hanka

Na bachovky jsem narazila náhodou, mezi prvními kapičkami byly na stres, které mi opravdu pomohly. Díky nim jsem na věci začala nahlížet s nadhledem a nebrala si to tak k srdci a přestala se se vším nervovat. Druhé bachovky jsme si vybrala na detox, který je samozřejmě pro každého důležitý a tělo se díky tomu pročistilo.

Petra

Můj bratr měl problém se závislostí na návykových látkách. Nyní je v pohodě, drží se a i psychicky je na tom mnohem lépe. Již druhým měsícem abstinuje, aktuálně chodí i do práce. Jsme oba nadšení. Děkuji za Vaší podporu a za esence, které nám pomáhají na cestě za změnou.

Ivana

Reference

Individuální terapie

Proč jsem využila individuální terapii? Kvůli sobě, protože jsem ve svém životě chtěla něco změnit. A tím bylo chování lidí kolem mne samotné ke mně. V práci, potkávala lidi, co mně využívali, co mě ubližovali nebo se ke mně chovali špatně/zle. A právě díky tomu jsem zjistila, že jsem si já sama neuvědomovala, co mám na sobě ráda, co umím a hlavně jsem neměla stanovené hranice a neuměla lidem říct NE. Lidé se mnou jednali tak, jak já jsem se chovala k sobě. Nyní jsem si začala stanovovat hranice a uvědomila si co vše mám na sobě ráda a že je dobré i říct lidem ne a je to v pořádku. A jsem moc ráda. Nyní jsem spokojenější a veselejší.

Hedvika

Reference

Meditace

Malování mandal

Byla jsem již na několika meditacích, právě u Mirky. Když jsem řekla ostatním že jdu na meditaci, tak mě od toho zrazovali, ale nedala jsem se. A jsem tomu ráda, protože hned po první meditaci jsem měla pocit, že jsem udělala dobře, byla jsem uklidněná, uvolněná (bez starostí). A i okolí vidělo jak mi je. Že je mi lépe, odpočinutě, veseleji a spokojeněji. Velkou výhodou meditací je že každá meditace je zaměřená na něco jiného (hranice, vnitřní dítě...). A mohu jen doporučit. Pokaždé se cítím uklidněná, uvolněná a hlavně s novými nápady, co by mohlo být jinak. Bylo to super.

Eva

Relaxace s mandalami mi pokaždé přinesla odpočinek, odreagování, uvolnění. Na této akci jsem již byla 3x a vždy jsem vrátila nadšená. Každé setkání bylo zaměřené na jiné téma a i na toto téma se vyráběla mandala. Mandala je zářič, mám jí vystavenou doma a ona mě podporuje v mém vyladění. Nyní už vím, že záleží na barvách, které používáme na vybarvení a na síle jak s pastelkou malujeme. Již dříve mě malování mandal bavilo, ale nyní už i vím, jak mi mohou pomoci v řešení různých situací i v prožitcích. Moc se mi to líbilo a velmi ráda se účastním i příště.

Jarmila

Na meditace k Mirce už chodím několik let. Pokaždé vím, že si odpočinu, vyženu chmury z hlavy a už není přeplněná. Vždy se dostanu do stavu rovnováhy a harmonie. Proto ráda chodím pravidelně. Často mě totiž pohltí každodenní stres a já se pak cítím vyčerpaná. Tady se vždy nabiji a učím se pracovat s tím,abych si tuto energii dokázala udržet.

Eliška