ŽIVLY – TVŮJ ZDROJ SÍLY🔥💦🌍💨

Nauč se používat energii živlů, oheň, voda, země, vzduch se stanou tvými spojenci a průvodci ke tvé síle v každodenním životě.

PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO MUŽE A ŽENY

15. – 17. 10. 2021 v Mokřici

Cena 3322,-Kč včetně ubytování a jídlaVysliš své volání, přijeď se propojit s živly a poznat jejich moc a sílu, stanou se tvými spojenciMnohdy si to ani neuvědomujeme, ale živly nás provází na každém kroku a během našeho života. OHEŇ, ZEMĚ, VODA, VZDUCH. Můžeme je oddělovat a cítit každý zvlášť, ale jsou spolu tolik harmonicky propojené, že bychom se o mnohé ochudili.Stačí vnímat přírodu, kdy na začátku jara s prvními paprsky roztává sníh. Tolik energie ohně je v tomto procesu, díky němu se ze sněhové peřinky stává vyživující voda, která zemi pomůže, aby probudila všechna tajemství v sobě skrytá. My můžeme pozorovat, jak vše roste, s jakou silou a energií má chuť k životu. A vzduch je další z těch, co vyživuje, když se rostlinky dostanou na povrch země.V čem všem okolo nás jsou obsaženy živly? A jak s nimi umíme pracovat? Pečujeme o ně nebo je jen „používáme“?Stačí se zastavit, navnímat svět okolo sebe. Uvědomit si, jak často žijeme proti všem cyklům. Je noc a my pracujeme, ve chvílích, kdy tělo má odpočívat. Jak nasloucháme svému tělu, když potřebuje odpočinek, když má menstruaci nebo naše mysl cítí, že chce být sama a třeba si právě v tu chvíli projít nějakou transformací nebo jen v klidu být a vnímat sama sebe? Kolik prostoru ve svém životě dáváme právě sami sobě?

Víkendový seminář zaměřený na zharmonizování vnitřních živlů, propojení s cyklem přírody a živly jako takovými. Dalším z témat budou emoce, a jak je vnímáme, rituály jako pomocníci všedního dne, ale i přechodové rituály. Meditace, napojení na svůj střed a jeho ukotvení. Vnitřní klid a jaká je cesta k němu.Provázet vás bude Lucie Čápová a Mirka Vokounová Krepčíková

kontakt : krepcikovam@seznam.cz


Mirka je lektorka kurzů zaměřených na osobní rozvoj, vede transformační ženský výcvik a ženské kruhy, ceremonialistka, průvodkyně na cestách po posvátných místech středočeského kraje, ředitelka nadační fondu Propolis 33, který podporuje ženské charitativní a osvětové projekty. Spoluautorka knihy Novodobé ženské rituály. To co se prolíná celým jejím životem je, podpora lidí v náročných životních situacích. Její vizí a cílem je pomáhat lidem růst a posouvat se v jejich životě.
Web: http://vokounova-krepcikova.cz
http://silazenskeenergie.cz
http://knezkabohyne.cz
http://nfpropolis.cz

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře