Jak pomáhají Bachovy esence – příběh Iveta

Iveta mne navštívila proto, že je smutná a už necítí radost ze života. Pracuje ve fabrice ve směnném provozu, kde nejsou dobré vztahy mezi zaměstnanci, dochází k hádkám, pomluvám, naschválům…

Takže kromě náročné práce a i změnám denního režimu je pro ní těžké zvládnout vztahy s kolegy.

Iveta má dva roky do důchodu, cítí se být v bezvýchodné situaci, nechce odejít, bojí se, že kvůli svému věku by jinou nenašla. Kvůli této práci musela přestat sportovat (což velice naplňovalo její život), jelikož nemohla chodit pravidelně se svým týmem na tréninky. Tím se začala cítit vyčleněná z kontaktů s přáteli. Časem úplně rezignovala a začala být sama.

Iveta bývá často nervózní a podrážděná, vzhledem k tomu, že žije sama, vyvíjí tlak na svoje dospělé děti. Chce, aby jí věnovali veškerý svůj volný čas, zabezpečovali jí zábavu. Při jejich návštěvě si na vše stěžuje, je negativistická, vzpomíná na to, jak to bylo dříve, když byla v kontaktu s přáteli.

Musím doplnit, že ohledně Ivety mne kontaktovala její dcera, ráda by jí pomohla. Slyšela o Bachových esencích od známé a ví, že jí pomohly. Domluvily jsme se na schůzce s Ivetou. Esence, které jsem jí připravila podpořily chuť nalézt aktivity, které by mohla vykonávat o při směnném provozu práce. Zde se seznámila s vrstevníky a nalezla přátele. Přestala se cítit sama, více komunikovala, byla otevřená a to i s rodinou a tím se vylepšil jejich vztah. Vhledem k tomu, že se naplnila její potřeba společenského kontaktu, přestala vnímat náročnost zaměstnání a i skončil tlak na rodinu.  Získala objektivní náhled a do života jí tak vstoupila radost.

Jméno bylo změněno, Iveta souhlasila se zveřejněním svého příběhu


více o Bachových esencích naleznete zde :

http://vokounova-krepcikova.cz/individualni-terapie/

http://vokounova-krepcikova.cz/category/jak-pomahaji-bachovy-esence/

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře