Bachovy esence – podpora změny

Změna – co pro vás toto slovo znamená? Jste radši v zaběhlých kolejích nebo se vrháte po hlavě do každé příležitosti, která se naskytne? Či rozvážně vše promyslíte a poté se rozhodnete, zda změnu podstoupíte nebo ne? Jak jste na tom?

   Máte rádi změny? Nebo vás rozhodí i ta drobná, např. že má autobus zpoždění?

Vadí vám změny? To že přichází podzim nebo zima vám přináší chmurnou náladu ?

   Chcete dokázat svůj přístup ke změnám ZMĚNIT? Dokázat je přijímat lépe bez toho, aby vás to vykolejilo?

ZMĚNA, kterou prožíváte jako náročnou může být jak negativní (problém v zaměstnání, nemoc, ztráta, apod.), tak i pozitivní (stěhování do lepšího bytu, svatba, nové zaměstnání, aj.) nebo konflikt mezi dvěma negativními nebo pozitivními možnostmi.

    Pokud víte, že vás takováto změna čeká a nejste si jisti, jak jí budete zvládat a chcete předejít problémům, zbytečnému zmatkování a komplikování situace, dlouhodobým následkům, aj. můžete použít Bachovy esence , která mohou být vaším průvodcem v této situaci a způsobí, že každá další změna v živote bude pro vás lépe zvládnutelná.

Vokounová Krepčíková Miroslava
Mým posláním, je pomáhat lidem v náročných životních situacích. Díky mým dlouholetým zkušenostem v osobním poradenství se již mnoho lidí posunulo dál a oprostilo se od toho, co je tížilo. Učím lidi, jak získat sílu a motivaci, vyřešit své problémy, protože jsem expert a vím, jak na to. Baví mě stále hledat a vytvářet nové možnosti, jak úspěšně najít tu pravou cestu na jejich životním rozcestí. Můj příběh si přečtěte tady :
Komentáře